jak spac zdrowo dla kregoslupa

jak spac zdrowo dla kregoslupa

Bądź każdego pacjenta wizyta Perfect Odtwórz

Wolę myśleć o tym każdego dnia w moim chiropraktyka kliniki jak mecz piłki nożnej dla 2 powodów.

1. To sprawia, że ??praktyka więcej zabawy, kiedy odnosi się do czegoś, co jest kocham cokolwiek konkurencyjne i / lub Związane ze sportem

2. To sprawia, że ??łatwiej jest wyjaśnić, jak urząd powinien działać dla pracowników, gdyż zazwyczaj wszystko zrozumieć podstawy gry

Często mam moi klienci chiropraktyka Konsulting zbliżyć ich praktyka w ten sam sposób, żeby zdobyć inną perspektywę na ich praktyki.

W tym podejściu, każdy dzień zaczyna nową grę i każdej interakcji z pacjentem lub potencjalny pacjent jest gra w tym codziennym gry. Może masz 20 sztuk dziennie, teraz ewentualnie masz 80 sztuk na mecz. Jak również, w danym czasie w biurze, może być 2, 3, 4 lub nawet 10 odgrywa uruchomione w tym samym czasie.

Nie może być osoba zameldowaniu, osoba na telefon, osoba coraz korektę i ktoś zaczyna masa; że właśnie tam znajduje się 4 sztuk, które są wykonywane w jednym czasie w biurze. I chociaż każdy ma swoją rolę w zespole, aby zapewnić każdej gry jest wykonany perfekcyjnie, w tym artykule chciałbym się skupić na którym każdy gra zaczyna się … w recepcji.

Front office jest pozycja „rozgrywający” swojej klinice i tak jak to stanowisko jest jakikolwiek inny zespół, powinny być uważane za jeden z najbardziej cenionych dziedzinach należących do określonych praktyk.

Za każdym razem gdy front office zaczyna współdziałać z osobą … to jest początek gry. I podobnie jak w przypadku każdej gry w piłkę nożną, jeśli spadek piłki na początku, to istnieje duża szansa, reszta gry zostaną złamane.

Istnieją 3 podstawowe dramaty, które odbywają się w każdej codziennej praktyce, a jeśli możemy zapewnić zaczną z doskonałym przystawki piłki przez doskonałą obsługę klienta, a następnie są one prawdopodobnie spowoduje w pierwszym dół.

– autor artykułu

Dodaj komentarz