jak zyc zdrowo i ekologicznie

jak zyc zdrowo i ekologicznie

Ze względu na ich znaczenie dla stabilności klinice i wzrostu, należy w dalszym ciągu traktować istniejącym pacjentom ten sam wysoki poziom usług, jak dasz nowych pacjentów.

Dla nowych pacjentów Wspomniałem, że w celu zapewnienia, że ??mają „wow” doświadczenie może dać im wycieczkę po obiekcie i przynoszenie dokumentów lub wody do nich. Pacjentów z istniejącymi jednak trzeba szukać możliwości „wow” nimi i dać im doświadczenie poza to, czego oczekują.

Na przykład, powiedzmy, że istniejący pacjent przychodzi na wizytę z pytaniami rozliczeniowych lub ubezpieczeniowych oni potrzebują pomocy – i użyć firmę rozliczeniowe zewnątrz. Zamiast po prostu mówiąc: „Tu jest numer do firmy rozliczeniowego używamy; dać im połączenia i mogą pomóc,” idź do bat dla nich. Powiedz im, że zadzwonisz do firmy rozliczeniowe w ich imieniu, aby dać im głowy i że firma rozliczeniowe będą się trzymać z nimi dziś lub jutro. A następnie się z pacjentem w celu zapewnienia ich obawy zostały rozwiązane.

Innym przykładem może być, jeśli pochodzą one i wyglądają jak mogą one być trochę pod pogody lub zły dzień, zaczynają swoją „grę” w biurze, wnosząc do nich szklankę wody lub po prostu mając trochę więcej dialogu z pacjent spróbować rozjaśnić swój dzień tylko trochę.

jak zyc zdrowo i ekologicznie

Więc trzeba szukać tych możliwości; ale biorąc pod uwagę, że jest to mniej kosztowne do utrzymania pacjentów masz niż jest znalezienie nowych, chcesz mieć pewność, że można umieścić w dodatkowym wysiłku, aby utrzymać poziom obsługi klienta, że ??A. Czy poza to, co pacjenci oczekują i B. Czy zgodne dzień w dzień.

Nie będą łamane sztuki w pewnym momencie podczas gry … po prostu się zdarza. Jednak – i wszystkie moje chiropraktyka klientów coachingu może świadczyć o tym – jeśli podjąć wysiłek, aby rozpocząć każdy play off z solidną obsługę klienta, to istnieje znacznie większa szansa, że ??każda gra będzie prowadzić do zwycięstwa i że wysyła cały Gospodarz każdej nocy uczucie wspaniałego dnia.

Dr. Daron Stegall i Troy Counselman są założyciele i twórcy pacjentów do zysków – The Complete Chiropractic Sukces systemu. Po pomyślnym własnością i konsultowany z setkami klinik w ciągu ostatnich 10 lat, dr. Troy i Daron stworzyli P2P dostarczenie kręgarzy łatwe do zrozumienia i wdrożenia zarządzania przychodnia, strategie marketingowe i biznesowe, aby zapewnić im rozwijać się w dzisiejszym zdrowia krajobrazu.

Wiele z nich informacji można znaleźć za darmo na http://www.successfulchiro.com.

Można dotrzeć do doktora Stegall na info@patientstoprofits.com.

– autor artykułu

Dodaj komentarz