jaka zdrowa herbata

jaka zdrowa herbata

Nawet jeśli robi to widzę, że często nie uznają go, zwłaszcza gdy jego siostra wykazał wyższy poziom kompetencji, pragnienia i postawy dotyczące przejęcia rodzinnego biznesu niż on.

Ojcowie pierwszej generacji zwykle czekamy do dnia ich syn może przejąć rodzinny biznes. Jednak często nie zdają sobie sprawy, że prawdziwa sukcesja oznacza, będą już na czele.poduszki niskociśnieniowe Jak wspomniano powyżej, nie jest to łatwe przejście.

Rozważmy kultury biznesu

Należy pamiętać, że prywatna własność rodziny przedsiębiorcy często rozwijają kulturę, która jest po prostu przedłużeniem kultury rodzinnego. role rodzinne są często naśladowane, gdy wielu członków rodziny pracuje w branży. To stwarza dodatkowe wyzwania. Każda rodzina jest właścicielem regulaminów, święte krowy, cenionych przekonań, mitów, zasady i role. Czasami jest tak wiele kwestii, rodzina Kultura sub pozostawione nierozwiązane, że wielki cios się zdarza, że ??mogą mieć wpływ na całą firmę. Jednak ta zarośla zagadnień kultury sub musi być czyszczone w firmie nadal rosnąć i prosperować. To sprawia, że ??uderzenie się nie tylko nieunikniona, ale konieczne.

Prowadzenie Torch Lit —- kolejnych przewodnik

Odpowiedź na przejściu palnik nie jest tak skomplikowane, choć wykonanie jest często trudne. Rozważmy następujący przewodnik w tworzeniu planu sukcesji i można uniknąć wielu pułapek i mam nadzieję, że syn lub córka nie zostanie wyrzucony za burtę łodzi.

oBusiness potrzeby powinny na pierwszym miejscu

oFocus na długoterminowej kondycji branży

oGet poza opinie na umiejętności przywódczych i rozwoju przywództwa swoich dzieci. (Jesteś za blisko, aby bezstronne sądy)

oDevelop oświadczenie starszej rodziny, doktrynę rodziny, a nawet kodeksu rodzinnego postępowania

Wymagania spadkowe oEstablish i kwalifikacje (wymagane wykształcenie wymagane, poza doświadczeniem, przywództwa i inne umiejętności szkolenia w firmie wymagania staż)

– autor artykułu

Dodaj komentarz