jak jesc zdrowo bez chemii

Jak otworzyć małą firmę – sześciobiegową etap procesu

Czy wiesz, jak otworzyć małą firmę? Zamierzam dać ci proces sześciu kroków, które pokaże, jak otworzyć małą firmę, czy jest to franczyza sześć rysunek lub praca w domu na podstawie, że zaczynają się kilkaset dolarów.

Krok 1: Określ swój rynek. Większość osób powie, aby dowiedzieć się, co masz zamiar sprzedać w pierwszej kolejności.sale konferencyjne mazowieckie Ale myślę, że jest odwrotnie. Najpierw trzeba ustalić, kim są twoi klienci.

Wybierzmy rosnące 60-70 letniego rynek.

Krok 2: Ustal, jakie chce rynku. Na tym etapie, jak otworzyć małą firmę, można spojrzeć na zwyczajów zakupu rynku. Jakie towary i usługi są ich zakup? Co chcieliby, że nie jest już dostępne?

Boomers nie są jak jakiekolwiek inne pokolenie w historii amerykańskiej. Na każdym etapie ich życia, mają na nowo to, co chciał, że demograficzne. Z wiekiem, to będzie inaczej. Boomers w ich sześćdziesięciu nie przejdzie spokojnie aż do późnej starości. Oni chcą być zdrowe i aktywne. Dobra, teraz już ustalona, ??co chce nasz rynek.

Krok 3: Określ, jak chcesz, aby dostarczać na rynek. Twój rynek chce wiele rzeczy i może być serwowane na różne sposoby. Twoim zadaniem jest, aby go ugościć w sposób, który ma największy sens dla Ciebie i nimi.

Dobrze wiemy, że boomers chcą być zdrowe. I, za pośrednictwem naszego badania rynku stwierdziliśmy, że chcą suplementów. Teraz musimy zdecydować, czy mamy zamiar otworzyć franczyzy GNC, rozpoczęcie działalności gospodarczej suplement wysyłkowej, stać się MLM dystrybutor suplementów itp Powiedzmy, że nie mamy pieniędzy na franchisingu i sprzedaży wysyłkowej jest zbyt drogie , Ale możemy założyć stronę internetową, która stowarzyszone z firmy wysyłkowej i kierowania ruchu do niego.

Krok 4: Przygotowanie firmy. Jest to etap, w którym dokonać kontakty z firmami, które masz zamiar pracować i dostać szkolenia, marketing i strukturę gospodarczą w miejscu.

Teraz musimy wypełnić aplikacje partnerskie, zbudować stronę internetową i dowiedz się, jak skłonić ludzi do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Krok 5: Praca Business. Nadszedł czas, aby rozpocząć działalność i pracować na nim. Powinieneś mieć dobre zrozumienie jak otworzyć małą firmę przez ten punkt.

Krok 6: Ocena i rozwój biznesu. Gdy się uda, chcesz zobaczyć, co można zrobić lepiej, aby się rozwijać.

Są sześć kroki jak otworzyć małą firmę.

– autor artykułu

Dodaj komentarz