jak zdrowo grillowac

jak zdrowo grillowac

Przechodząc przewodnictwem Torch-Next Generation

Nie mam wiele wspomnień mojego taty odkąd opuścił rodzinę, kiedy okazało sześć i zmarł, kiedy miał zaledwie dziewięć lat, ale jest jedna pamięć, która wydaje się być spalony w moim mózgu. To był dzień, kiedy tylko on i ja byliśmy razem. Byłem tylko pięć lat, a on zdecydował, że najwyższy czas, aby nauczyć mnie pływać. Nie mieliśmy basen; w rzeczywistości, że nie mieszkamy w lesie w opuszczonej przyczepie. Nie było jezioro w ciągu trzech mil od przyczepy. Najbliższe miasto, nazwane po tym jeziorze, był nazywany „Blue Lake”, Michigan. Jakoś udało mu się znaleźć starą łódź wiosłowa, że ??trzymał ukryte w lesie. Moi starsi bracia powiedzieć, że był zapalonym rybakiem i że kiedyś się tego starego wiersza łódź prawie codziennie.

Mamy do jeziora, a gdy zaczął odkrywając łodzi z pędzlem został ukryty pod zacząłem się trochę denerwować. Do tego momentu byłem tak podekscytowany wyjazdem na jeziorze z tatą, że miałem prawie mokre spodnie; niepokój rzeczywistości sytuacja nie zaszło Jeszcze. Kiedy rzeczywiście sobie sprawę, że to będzie w tym ogromnym – głębokie jeziora, to kiedy zacząłem się martwić trochę. Ale nie za dużo, po wszystkim, byłem z moim tatą i on jechał naucz mnie pływać.

Taaaaak ……. On wiosłował, że stara łódź się na środku jeziora, odłożyć wiosła, spojrzał mi prosto w oczy i powiedział:

„Czy jesteś gotowy? —- Można to zrobić!”

Słyszałem, że „Można to zrobić”, jak leciał w powietrzu za burtę łodzi. Musiał wrzucono mnie piętnaście stóp od łodzi. Było zlewozmywak lub pływać razem. Oczywiście, ponieważ wciąż jestem tutaj, nauczyłem się pływać. Nie bez połykania kilka łyków wody i widząc anioły tańczące w chmurach; ale w końcu zorientowaliśmy się.

Jesteś prawdopodobnie zastanawiasz się, dlaczego zacząłem ten artykuł z historią o tym, jak nauczyłem się pływać.
tworzenie logo
– autor artykułu

Dodaj komentarz