witaminy dla dzieci

witaminy dla dzieci

Cóż, jeśli jesteś właścicielem, że ma syna lub córkę pracuje w firmie, zadać sobie to pytanie.

„Co robisz, aby nauczyć swojego syna lub córkę, jak prowadzić firmę? Czy mają realny plan, czy tylko zamiar wyrzucić je za burtę łodzi.” Jeśli to jest twój plan, pamiętaj, jezioro jesteś wyrzucanie ich do napełnia się aligatory.

Jeśli prawdą pragnieniem jest, aby utrzymać działalność w rodzinie i przekazać je następnym pokoleniom, masz obowiązek wobec siebie, do prowadzenia działalności gospodarczej, dla pracowników i tak do swojego syna lub córki, aby upewnić się, że robisz wszystko można ewentualnie zrobić, aby pomóc im przygotować się do przejęcia firmy. Mogę zaoferować jedną prostą radę; kiedy będą gotowe, wycofać i wydostać się z drogi. Istnieją różnego rodzaju opublikowanych zaleceń na ten temat dotyczące kwalifikacji rodziny itp Email rick@ceostrategist.com a otrzymasz darmowy poradnik zatytułowany „Przywództwo Sukcesja w Family Business.

Większość dzieci, które są spadkobierca Prezesa lub stanowisko CEO w wielu przypadkach zostały prowadzenia biznesu przez kilka lat przed ich całkowitą kontrolę tylko dlatego, że to jest bardzo trudne dla Tato puścić całkowicie. Tatusiowie, albo mama, w niektórych przypadkach starają się rozwijać od bycia szefem, trener i wreszcie do kolegi lub Doradca Zarządu, ale jest to trudne przejście. Oczywiście, że przejście jest pościele bawełniane DotsPlanet.pl znacznie łatwiejsze, jeśli dziecko wykazuje wyjątkowe kompetencje, wiedzę i wizję.

Jeśli tata jest typowy old school autokratyczne typ przywódcy, który uważa, że ??pocenie się krew, wyjątkową etykę pracy bez obawy o równowagę i nie wykazuje zainteresowania omawiania emocjonalnej strony uczucie rzędu, dzieci będą miały problemy z utrzymaniem wyraźne poczucie oczekiwania na sami. Nie będą chętnie zająć interpersonalnych problemów rodzinnych i może nawet wyłączyć.

– autor artykułu

Dodaj komentarz