witaminy funkcje w organizmie

witaminy funkcje w organizmie

Odtwarzanie 1 – Połączenia przychodzące

Aby upewnić się, że każde połączenie wejścia w klinice pojawia się jako doskonałej gry, upewnij się, że jesteś uśmiechnięty, odbieranie telefonu.

Mów podekscytowany i prawie trochę szybciej niż z normalną prędkością i tonu głosu. To zapewni, że osoba po drugiej stronie, która jest słuchanie ciebie dostaje dobry klimat lub ‚uczucie’ z wami przez uniemożliwia przypadkowo wysyłając im złe wibracje.

Dodatkowo, należy superlatywy mówiąc do nowego lub istniejącego pacjenta, aby ponownie zapewnić im cieszyć się ich interakcji ze sobą. Wyrażenia takie jak „brzmi świetnie (wersety” dobre „)” lub „To jest doskonała (wersety ‚dzieła’)” używane w codziennym dialogu może mieć ogromny wpływ na powodzenie wezwania, a po drodze od pacjenta.

Play 2 – Nowa wizyta pacjenta

Pamiętacie ze szkoły, że jeśli temperatura ciała wzrasta nawet nieznacznie, to może cię utopił w tryb walki lub ucieczki; Innymi słowy można go umieścić osłonę do góry.

Gdy nowy pacjent dostanie się do kliniki na ten pierwszy raz, chcesz mieć pewność, że nie są one wykonane w jakikolwiek sposób czuć się nieswojo w ich nowym domu chiropraktyka. Pozostawienie pacjenta w stanie limbo, splątanie lub napięcia z powodu nieuwagi lub słabej obsługi klienta jest złamany zabaw z get-go.

Aby zapewnić niemal natychmiastową przyczepność i płynny rozruch dla wszystkich nowych pacjentów, upewnij się, że …

 · pacjenci połączenia przez ich nazwy

 Wstań i uścisnąć rękę

 · Uśmiech na nich

 zaoferować im wodę

 Przynieś swoje postacie do nich w swoim fotelu z przodu

 · Pokaż je wokół kliniki

 · Wyjaśnić korzyści i płatności należnej więc nie ma niewygodne podkreślając lub „zastanawiałem” ze strony pacjentów

Odtwórz 3 – Istniejące Wizyta pacjenta

Istniejący pacjenci aktywnie są na harmonogramie przychodzącego codziennie, co tydzień, co miesiąc; w ten sposób, że są gdzie większość swojej objętości kliniki pochodzi i co za tym idzie, gdzie większość zysków klinice pochodzą z.

– autor artykułu

Dodaj komentarz