Miły uśmiech i zdrowe zęby natychmiast są w stanie przełamać pierwsze lody

Nie bez powodu twierdzi się, że przy zawieraniu nowych przyjaźni pierwsze wrażenie jest najistotniejsze. Wtedy pomóc może olśniewający uśmiech.

Pielęgnacja skóry jesienią

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Nie każdy człowiek został obdarzony przez los pięknymi i prostymi zębami. Są tacy, którzy zmuszeni zostali, by pomóc naturze i na przykład mieć aparat ortodontyczny. Bywają również tacy, którzy mają proste zęby, ale mają problem z przebarwieniami. Biorą się one z różnych przyczyn. Niektórzy są sami sobie winni, bo na przykład palą sporo papierosów czy piją kawę. Inne przebarwienia mogą brać się stąd, że ktoś ma martwy ząb. Musiał z pewnością przejść kanałowe leczenie (sprawdź tomografia komputerowa kraków) i później ząb naturalnie zmienił kolor. Wybielanie bywa więc procesem dość prostym i nie musimy się go bać. Można też zdecydować się na piaskowanie zębów. To może usunąć kamień oraz drobne przebarwienia. Później zęby poleruje się, aby inne drobinki nie były w stanie się już do nich przyklejać. Zabieg trzeba powtarzać (raz albo dwa razy w roku). W trudnych przypadkach dentysta może doradzić nakładki na zęby (tak zwane licówki). Te cieniutkie płatki przykleja się na zęby. Najdroższe są te, które wykonuje się z porcelany, natomiast tańsze są wersje kompozytowe. Jeśli mieszkamy na przykład na Dolnym Śląsku i niezbędny jest nam stomatolog estetyczny Wrocław zapewne posiada przynajmniej kilkanaście dobrych gabinetów, gdzie profesjonaliści rozwiążą nasz problem.

Powinniśmy szukać w sieci opinii o wybranym lekarzu oraz udać się do tego, który wydaje się nam najlepszy z całej grupy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*