Dla witalności i urody. Dowiedz się, jakie zabiegi oraz specyfiki pochodzące z Chin będą dla ciebie właściwe

Nasi rodacy coraz chętniej stosują techniki leczenia i poprawiania urody pochodzące z dawnych czasów. Gdy rozchodzi się o zdrowie oraz urodę, niesamowicie cenione są receptury i zabiegi stanowiące zwyczaje chińskiej medycyny ludowej.

Chłopczyk

Autor: Debbie Hallsworth
Źródło: http://www.flickr.com
Jak zlikwidować cellulit?
Wiele pań boryka się z kompleksem cellulitu, który zjawia się w newralgicznych partiach ciała i brzydko oszpeca skórę. Usiłują walczyć z tym brzydkim mankamentem z udziałem kosmetycznych specyfików, jak balsamy. Nieraz użycie podobnych środków wspomaga się masażem. Także medycyna chińska zna rozwiązanie na takie problemy. Idealnie pomaga w takim wypadku masaż bańkami chińskimi Warszawa z pewnością pozwoli kobietom odnaleźć takie usługi. Rzeczony masaż sprawdza się wyśmienicie przy różnych dolegliwościach, jak przykładowo pleców oraz kręgosłupa. Jeżeli rozchodzi się o pielęgnowanie urody rzeczony masaż (czytaj tutaj masaż w domu) jest rekomendowany przy redukcji rozstępów, a nawet przy trądziku. Teraz podobne zabiegi bywają oferowane w salonach kosmetycznych.
Herbatka na rozgrzewkę
Medycyna chińska proponuje także liczne środki pochodzenia naturalnego, które świetnie wspomagają układ na różnych płaszczyznach. Jednym z najczęściej spożywanych przysmaków bywa herbata z żeń szenia. To herbata, który doskonale smakuje w czasie zimowym, bo posiada mocne zdolności rozgrzewające. Według chińskich zapisów żeń szeń bywa stosowany przy przeziębieniach, jak również w celu polepszenia odporności.

Od wieków korzeń ten jest również uważany za bardzo mocny i efektywny afrodyzjak dla mężczyzn. Herbata z żeń szenia świetnie dodaje energii, jak także wspomaga działanie mózgu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*