Ładne oraz zdrowe zęby muszą być ważne dla każdego Polaka niezależnie od wieku i miejsca zamieszkania

Jak pokazują statystyki — nadal istnieją rodacy, którzy nie myją zębów. Mamy XXI stulecie. Czas to już zmienić.
Niełatwo wyobrazić sobie, ale nawet obecnie masa ludzi nie myje zębów dwa razy dziennie i ich nie nitkuje.

specyfiki

Autor: Bill So
Źródło: http://www.flickr.com
dentysta

Autor: Adidas
Źródło: Adidas
kobieta w koszulce

Autor: Lies Thru a Lens 
Źródło: http://www.flickr.com

Są tacy, którzy nigdy nie byli u dentysty. Te dane mogą zdziwić, ale to prawda. U większości Polaków zakorzenił się jakiś przedziwny lęk przed stomatologami. Prawdą jest, że w czasach socjalizmu często wyrywali oni na żywca, a jakość usług była fatalna, ale te czasy już dawno odeszły w zapomnienie. Jednak legenda wydaje się być po dziś dzień żywa i grono ludzi boi się stomatologa niczym diabeł święconej wody. A przecież pojawiają się u nas Niemcy oraz Anglicy, żeby leczyć ubytki, gdyż nasze usługi są na bardzo wysokim poziomie, ale znacznie tańsze.

Przydałaby Ci się sprawdzona informacja spod linku (www.audika.pl/ubytek-sluchu/rodzaje)? To fantastycznie, gdyż przygotowaliśmy dla Ciebie nieco atrakcyjnych postów. Trzeba kliknąć w link.

Dlatego warto przemóc się i iść na wizytę. Dentysta założy nam kartę i dokładnie sprawdzi nie tylko stan naszego uzębienia, ale również dziąsła czy język. Z spokojem będzie odpowiadał na wszystkie pytania. Powinniśmy iść do prywatnego gabinetu, ponieważ będziemy pewni, że cały sprzęt jest nowoczesny, a stomatolog jest na bieżąco z wszelkimi nowinkami powiązanymi ze stomatologią. Jeżeli przypadnie nam do gustu jego podejście do leczenia i ludzi, to możemy zabrać do niego na wizytę również nasze szkraby.

Musimy uczyć je od samego początku, że wizyty u dentysty nie są czymś strasznym. Powinniśmy sprawdzać stan swych zębów przynajmniej raz na sześć miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*