Co to jest zastrzyk orgazmu?

Zastrzyk orgazmu jest to zabieg, który coraz to częściej wykonuje się w gabinetach plastycznej ginekologii. Celem jego jest bowiem powiększenie punktu G. Medycy przekonują, że panie, które postawią na taki zabieg, czerpać będą większą satysfakcję z seksu. Na czym szczegółowo polega zastrzyk orgazmu.

para

Autor: Garry Knight
Źródło: http://www.flickr.com
Zastrzyk orgazmu jest to zabieg, którego celem będzie powiększenie punktu G, najbardziej wrażliwej strefy erogennej ciała kobiety. Jest to nieduże miejsce na błonie śluzowej przedniej ścianki pochwy, w którym stykają się zwieńczenia nerwów czuciowych, gruczołów jak też naczynek krwionośnych. Zdaniem ginekologów w wielu przypadkach to właśnie zbyt mały bądź mało wyrazisty punkt G jest powodem braku zadowolenia w łóżku.

Zaintrygowały Cię dodatkowe wątki (https://www.przychodniazycie.pl/307,Laryngolog—laryngolog-dzieciecy.html) zaprezentowane w naszym artykule? Szalenie miło zatem będzie nam podzielić się z Tobą następnymi notkami. Czekamy na ocenę!

Zatem im bardziej punkt G będzie uwypuklony, tym większa szansa na jego stymulację, a co za tym idzie – na intensywniejsze doznania seksualne (). Zabieg ów jest rekomendowany paniom, które narzekają na brak orgazmu bądź chciałyby czerpać większą satysfakcję z życia płciowego, bo nie czują wystarczających bodźców w czasie stosunku. Z pomocy ginekologa plastycznego mogą skorzystać też osoby, jakie ostatnio powiły dziecko, jak i te w czasie menopauzy (punkt G samoistnie minimalizuje się z wiekiem). Zabieg tenże jest przeznaczony także dla kobiet, u których powodem obniżenia jakości życia seksualnego jest nieprawidłowa budowa stref intymnych.
Powiększenie punktu G polega na wstrzyknięciu w przednią ściankę pochwy niedużej ilości substancji, która wypełnia tkankę. W strzykawce przeważnie znajduje się środek na bazie kwasu hialuronowego, jednak może to być również tłuszcz własny pacjentki (zaczerpnięty metodą liposukcji) czy rekombinowany kolagen. Sam zabieg wykonywany zostaje w znieczuleniu miejscowym i trwa prawie 20 minut.
Zastrzyk orgazmu – efekty. Następstwem zabiegu jest wyeksponowanie oraz ujędrnienie przedniej ściany pochwy, która staje się w wyższym stopniu czuła na bodźce (). Pacjentka może współżyć już 4 godziny po wykonaniu zabiegu i czerpać satysfakcję z życia płciowego nawet przez następne 2 lata. Zabieg tego typu może wpłynąć na jakość życia płciowego, najważniejsze jednakże jest zaufanie pomiędzy partnerami oraz otwartość. Najważniejsze w sferze intymnej będzie poczucie bezpieczeństwa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*