Operacje z zakresu ginekologii plastycznej, na jakie decyduje się obecnie dużo kobiet w różnym przedziale wiekowym.

Operacje z zakresu ginekologii estetycznej zaliczają się do takich , na które decyduje się w chwili obecnej dużo pacjentek w różnym wieku. W głównej mierze wynika to z większej świadomości kobiet co do własnego wyglądu. Drugim, tak samo znaczącym wyznacznikiem jest to, iż pacjentki mocniej niż kiedyś ufają lekarzom. A ginekolodzy którzy zajmują się ginekologią plastyczną są faktycznie znacznie bardziej wykształceni. Standardowym zabiegiem z takiego obszaru jest labioplastyka polegająca na zmianie kształtu warg sromowych.

Na zabieg ten głównie zdecydowane są kobiety, jakie będą mieć większe, zdeformowane bądź niesymetryczne wargi sromowe. Dzięki temu zabiegowi pacjentki są nie tylko w pozytywniejszym stanie psychiki oraz czują się szczególnie komfortowo. Nade wszystko albowiem nie muszą więcej zmagać się z podrażnieniem skóry, albo z nieprzyjemnymi doznaniami w czasie współżycia – czytaj się więcej . Przy labioplastyce wykorzystuje się szwy rozpuszczalne, czyli w krótkim czasie też dojdzie do zagojenia. Kobieta powinna tylko pamiętać o tym, aby zastosować się do porad lekarza prowadzącego.

zabieg

Autor: 593rd Sustainment Command (Expeditionary)
Źródło: http://www.flickr.com

Innym zabiegiem jest laserowe obkurczanie pochwy, jakie uważane jest za zabieg (mezoterapia wrocław) nie wywołujący bólu. Ta nowa, nieinwazyjna metoda ujędrniania pochwy wykonywana jest za pomocą naprężania jej ścian. Dzięki takiemu zabiegowi pacjentki mogą pochwalić się poprawą jakości życia seksualnego. Rekonwalescencja po zabiegu nie zajmuje wiele czasu. Najczęściej laserowemu obkurczaniu pochwy poddają się kobiety, jakie czują spadek napięcia a także rozluźnienie pochwy, chociażby w skutek porodów, albo przy starzeniu się – przeczytaj więcej . Efekty będą trwałe oraz szybkie, a to dokładnie motywuje panie najbardziej do wykonania tego zabiegu.

Każda kobieta, która będzie poddawać się temu zabiegowi musi przede wszystkim mieć na uwadze to, aby skorzystać z usług sprawdzonej kliniki, bo dzięki temu będzie mieć pewność, że jej zdrowiu i życiu nic nie zagraża, a sam zabieg zostanie wykonany prawidłowo. Nota bene, odnosi się to do pozostałych zabiegów, które związane są z ginekologią plastyczną. Opłaca się decydować się na specjalistyczne ośrodki zdrowia, cenione za to, że właśnie w takiej dyscyplinie są bezkonkurencyjne. To gwarancja skuteczności zabiegu a także zadowolenia kobiety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*