Jak bez ryzyka i skutecznie stosować sterydy – zwiększona masa mięśniowa a fikcje związane z Metanabolem

Wiele osób chciałoby mieć sportową sylwetkę oraz zadbany wygląd. Rozpoczynamy więc ćwiczenia na siłowni wraz z odpowiednią dietą. Chcemy jak najprędzej osiągnąć wymarzone wyniki, jednak nie zawsze udaje się nam je wypracować. Wtedy zaczynamy myśleć o wspomaganiu. Przykładem jest tu słynny Metanabol. Dla laików – Metanabol to nazewnictwo handlowa sterydu anabolicznego – metandrostenolonu i jest pochodną testosteronu.

Kulturysta

Autor: Erik Nomm
Źródło: http://www.flickr.com

Jego sukces wziął się z szybkiego wchłaniania oraz wyników, jakie są uzyskiwane w sporcie. Przedstawiana substancja jest niedroga, jednak bywa fałszowana ze względu na swą dużą popularność. Niekiedy zamiast metanabolu rozpowszechniany jest inny tańszy odpowiednik, dlatego trzeba kupować z głową i inwestować w sprawdzone preparaty.

Stosując ten steryd w dawkach bezpiecznych można szybko dostrzec poprawę formy oraz wzrost masy. Metanabol należy brać w tzw. cyklach. Już po wstępnej fazie zobaczyć można wzrost mięśni do około pięciu lub dziesięciu kilo. Podstawą dobrych efektów jest odpowiednie odżywianie, bowiem Metanabol powoduje dodatni bilans azotowy, jak też zwiększa syntezę białka. Innymi słowy, posiłki wraz ze sterydem powodują przyrost tkanki mięśniowej. Bywa, iż pojawiają się problemy z zatrzymaniem wody w organizmie, co jest powiązane z utratą masy ciała po zakończonym cyklu.

Nie można zapominać o toksycznym działaniu opisanego środka na wątrobę. Można osłonić wątrobę konkretnymi środkami, jeśli bierzemy pod uwagę następną fazę Metanabolu.Dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie preparatu występującego pod nazwą Sylimarol. Jest to substancja która ma na celu chronić i wspierać wątrobę. Gdy chcemy zaś oczyścić organizm z metandrostenolonu trzeba rozważyć wykorzystanie preparatu o nazwie Clomidem.

kulturysta

Autor: Kasey Eriksen
Źródło: http://www.flickr.com

Podsumowując – ryzyko związane z zażywaniem sterydu jest spore. Optymalna dieta oraz uzupełniające środki chroniące wątrobę mogą jednak uchronić przed efektami ubocznymi. Aczkolwiek decyzja wyrobienia idealnej sylwetki w krótkim czasie a zdrowie należy do każdego indywidualnie. Nie trzeba chyba nikogo przekonywać, że rozsądne podejście do tego tematu to klucz do sukcesu.

Jeżeli po zapoznaniu się z tym tekstem uważasz, że warto byłoby szerzej poznać ten temat, to ponadto zerknij tutaj herbata yerba mate.

Jeżeli będziemy z głową przyjmowali preparaty wspomagające, szybko osiągniemy efekty bez szkody dla organizmu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*