Najwyższej klasy wyroby marki Planmeca

Artykuły Planmeca są planowane i produkowane w Helsinkach, w Finlandii, i rozpowszechniane na całym globie poprzez ekipy dealerów.
Planmeca oferuje wbudowane koncepcje artykułów tworzących się z unitu, przyrządów do sporządzania obrazu numerycznego i oprogramowania. Planmeca działa w ścisłej kooperacji z uniwersytetami i instytucjami stomatologicznymi.

Sprzęt dentystyczny

Autor: Karl Baron
Źródło: http://www.flickr.com
Funkcjonalność jest jednoznacznikiem kierunku artykułów Planmeca. Unit Planmeca Compact i jest zbudowany do równej pracy i kuracji. Dzięki niemu codzienna praca w gabinecie stomatologicznym jest otwarta, przyjemna i sprawna. Zgodnie z rozmaitymi potrzebami odbiorców unitów stomatologicznych i wymagań ergonomicznych, unit Planmeca Compact i oferuje możliwość rozstrzygnięć mocowania ramion urządzeń i przewodów wciągających, a również wielką gamę urządzeń.
Nowa generacja unitów Planmeca Compact i Touch posiada w całości zogniskowany panel dotykowy gwarantujący perfekcyjną użyteczność i płynność pracy. Unit stomatologiczny jest łatwy w obsłudze, dzięki czytelnym hasłom i symbolom, wykrywanym na sporym ekranie. Dentysta i asystent mają wygodny dostęp do panelu wyświetlacza.

Podstawową korzyścią panela dotykowego w unicie Planmeca Compact i jest możliwość bezpośredniego zastosowania zastosowań urządzenia.

Jeżeli przeglądasz ten tekst to oznacza, że opisywana problematyka Cię zaciekawiła – po przejściu na stronę (https://www.pizzahut.pl/) znajdziesz zbliżone, tak samo ciekawe informacje.

Dynamiczny sprzęg użytkownika odsłania wyłącznie ważne funkcjonalności połączone z wyselekcjonowanym instrumentem. Wszelkie niezbędne przeróbki wykonywane są bez wysiłku na jednym ekranie (więcej wskazówek na znam.swidnica.pl). Planmeca Compact i Touch zapewnia optymalne wsparcie dla priorytetów eksploatatora i można go dostosować do rozmaitych wymogów klinicznych.

Fotel dentystyczny

Autor: East Midtown
Źródło: http://www.flickr.com
W celu uniemożliwiania infekcjom, panel dotykowy jest w pełni ześrodkowany z trwałą aluminiową konsolą. Nawierzchnia malowana proszkowo, jest łatwa do utrzymania w czystości i dobrze akceptuje dezynfekcję. Proste linie z dostępnymi uchwytami, zapewniają możność zastosowania nakładek jednorazowych, o ile są konieczne. Wszelkie funkcje ochrony przed zanieczyszczeniami i ciągi sprzątania są bardzo proste w obsłudze dzięki intuicyjnemu interfejsowi eksploatatora. Taka funkcjonalność motywuje eksploatatorów do zapobiegania zakażeniom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*