Oddziaływanie lasera na skórę twarzy

Skazy i przebarwienia na skórze zdołają odebrać pewność siebie i spowodować, że czujemy się nieatrakcyjnie. Przyczyną powstawania przebarwień jest zbytnie gromadzenie się melaniny w komórkach skóry. Na powstawanie przebarwień mają wpływ składniki hormonalne i genetyczne, a również opalanie.

Wizerunek naszej cery w dużej mierze jest zależny od higienicznego trybu życia, typowych odwiedzin w gabinecie kosmetycznym i odpowiedniego wyboru kosmetyków. Od niedawna pokazały się nowe możliwości, które polegają na wdrożeniu zabiegów kosmetycznych przy pomocy laser. Laserowe odmładzanie przynosi natychmiastowe wyniki, bez niezbędności poddawania się działaniom chirurgicznym. Działanie lasera daje pożądany rezultat, jeżeli po zabiegu zaczniemy stosować odpowiednie kosmetyki (Kadzidełka) i pozbędziemy się szkodliwych przyzwyczajeń. Zabiegi odmładzające można zrobić nie tylko skórę twarzy, ale także brzucha, ud, lub piersi.
Laser frakcyjny Warszawa jest przyrządem jakie umożliwia realizowanie zabiegów laserowego odmładzania skóry, eliminowania skaz i przywrócenia jej bardziej młodzieńczego wyglądu. Efekty takiej terapii są długofalowe, w przypadku odbudowy skóry wyraźne nawet po kilku latach od zabiegu, a w sytuacji szram praktycznie niezmienne.

Hit medycyny estetycznej

Autor: 123rf
Źródło: 123rf

Rezultaty zabiegów przy użyciu lasera frakcyjnego (Warszawa) są natychmiastowe, a wynik działania zwiększa się wraz z upływem czasu na skutek aktywowania głębszych pokładów skóry do produkcji nowego kolagenu. Osiągnięcie pełnego efektu wymaga przeprowadzenia minimalnie 2 zabiegów, realizowanych w przerwach 6 -8 tygodniowych.
Laserowe odmładzanie twarzy jest nie tylko skuteczne ale i bezpieczne.

Jest możliwość aplikować naświetlanie miejscowe, albo na większą powierzchnię. Efektem medycznego wpływu promieniowania laserowego jest ulepszenie ukrwienia i dotlenienia skóry, wzrost liczby włókien kolagenowych i elastycznych, wyższe wchłanianie wilgoci, usuwanie przebarwień. Dzięki tym operacjom skóra jest sprężysta, elastyczna, lepiej nawilżona, znikają lub bledną plamy i przebarwienia, zamykają się pory, łagodnieje rogowacenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*