Zabieg dermatologiczny po raz pierwszy

„To nie dla mnie”, „boję się igieł”, „nie stać mnie na taki luksus” – odmładzające zabiegi nierzadko wywołują takie reakcje. Najczęściej większość z nich jest nieprawdą, który należy jasno przedstawić. Utarło się powiedzenie, że czasem niewiedza jest błogosławieństwem. Nie ma to jednak zastosowania w medycynie estetycznej. Lęk i obawy przed skorzystaniem z szerokiej oferty wynika z powielania pewnych mitów, które nie mają pokrycia w rzeczywistości. Dlatego Centrum Dermatologii Estetycznej WellDerm chce przełamać ten opór i zachęca do skorzystania z nowej trzy etapowej oferty.

Złota medycyna estetyczna

Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co

Krok pierwszyPierwszy krok to darmowa konsultacja u dermatologa TAG=medycyny estetycznej. To pozwoli lekarzowi z doświadczeniem dokonać szczegółową analizę kondycji i potrzeb naszej skóry. Tylko w ten sposób można dobrać właściwy zabieg i stworzyć kurację, która przyniesie trwałe i widoczne efekty. Dowiedz się więcej: tu

Krok drugiKolejnym krokiem jest przygotowanie skóry do bardziej poważnych zabiegów. W tym celu lekarze WellDerm w pierwszej kolejności mogą polecić Zaffiro, czyli termolifting bezinwazyjnie powstrzymujący procesy starzenia i usuwający objawy wiotczenia skóry. Poczas tego zabiegu specjalna głowica wysyła światło podczerwone, które nagrzewa znajdujący się w skórze kolagen do ok 70 st C, a dzięki temu dochodzi do jego namnażania. 

Oprócz zabiegu Zaffiro w zestawie proponowanych zabiegów znajdują się także: bezdotykowy i bezinwazyjny Jet Peel, który znakomicie oczyszcza skórę, mezoterapia – (sprawdź mezoterapia skóry głowy wrocław) bezigłowa, regenerująca skórę dzięki witaminowym koktajlom, oraz wygładzająco-rozjaśniające peelingi. Każdy z tych zabiegów ma potwierdzoną efektywność i pozawala osiągnąć doskonałe rezultaty, a do tego są bezpieczne i powszechnie stosowane na całym świecie. Gdyby argumentów było mało, to dodatkowo oferta WellDerm dla nowy Klientów zakłada aż 50% rabatu na zabieg przygotowujący.

medycyna estetyczna

Krok trzeciGdy już skorzystamy z dwóch pierwszych kroków, oswojeniu się z gabinetem, poznamy lekarzy i nabraniu zaufania do stosowanych w WellDerm metod, przychodzi czas na krok trzeci – zabiegi boptoksem lub wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego. Więcej o zabiegach estetycznych i nie tylko znajdziesz tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*