Smukła oraz wysportowana sylwetka to marzenie wielu osób — możemy ją uzyskać pod bacznym okiem profesjonalisty

Dzisiaj ciężko wyobrazić sobie, żeby istniał ktokolwiek, komu nie zależy na pięknym wyglądzie.
Pragnienie schudnięcia i wyrzeźbienia smukłej sylwetki to po prostu początek sukcesu.

ear laryngolog

Autor: Hey Paul Studios
Źródło: http://www.flickr.com

trener

Źródło: http://sxc.hu/
Niestety ogrom osób posiada słomiany zapał i zazwyczaj kończy się na gromkich obietnicach. By nie porzucić ćwiczeń po dwóch czy trzech próbach, pomocny może okazać się trener. To osoba, która weźmie nas w ryzy i przeprowadzi przez ciężki okres gubienia zbędnych kilogramów i budowania swych mięśni. Będzie to okres zwątpienia i czasami wściekłości, ale także szczęścia z osiąganych postępów. Trzeba przecież jasno sobie powiedzieć, że smukłą sylwetkę nie możemy osiągnąć w dwa tygodnie.

Spodobał Ci się ów artykuł? Zatem z pewnością masz chęć poczytać więcej. Jeśli tak, to wejdź w poniższy link i idź do źródła. Miłej lektury!

Reklamy tak nam wmawiają, gdy promują różne pastylki oraz herbatki, ale to wierutne kłamstwo. Tylko treningi oraz zdrowa dieta przyniosą pożądany i trwały efekt. By nie załamywać się tym, że efekty nie są dostrzegalne natychmiast, trzeba przed sobą widzieć pojedyncze cele. To ułatwia zadanie. Poza tym wsparcie trenera będzie nieodzowne. Nie tylko będzie on tworzył dla nas ćwiczenia, które efektywnie pozwolą nam spalać tłuszcz, ale nie dopuści również do żadnej kontuzji. Częstym problemem osób, które trenują samodzielnie, jest to, że robią sobie krzywdę.

PrzeCiążają się już na pierwszych treningach, ponieważ pragną prędko zobaczyć efekty i są niecierpliwi. Przez długi czas prowadzili siedzący tryb życia, a tutaj nagle zaczynają biegać po 30 km lub podnosić po 60 kg na jednej ręce. To pewnie będzie miało bolesne skutki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*