Tag «trening»

trening

W jaki sposób wspomóc się podczas odchudzania? Co może zwiększyć skuteczność diety i ćwiczeń?

Zrzucanie zbędnych kilogramów to długi proces. Nie można się namówić na różnego rodzaju diety cud po jakich w ciągu dwóch tygodni zrzucimy 10 kilogramów. Nie jest to ani zdrowe dla naszego organizmu ani skuteczne, bo za jakiś czas nasza waga wróci do stanu wcześniejszego lub będzie jeszcze większa. Zatem powinniśmy zrzucać kilogramy na zasadzie wprowadzania zdrowych nawyków do swojego życia, które pozostaną z nami na długo.

Co zrobić, aby treningi po urazie nie sprawiały bólu?

To nieprawda, iż aktywność fizyczną podejmuje się tylko w celu osiągnięcia szczupłej sylwetki. Odpowiednia aktywność ruchowa może być pomocna w odzyskaniu sprawności motorycznej po przebytym urazie i poprawić nasze samopoczucie. Żeby bezpiecznie podejmować samodzielne treningi po przebytym urazie, dobrze jest nabyć profesjonalne akcesoria rehabilitacyjne.

W jaki sposób zadbać o siebie zimą

Smutna jesienna atmosfera to nie powód, by przestać dbać o formę. Do urlopów jeszcze wiele tygodni, więc dobrze ten okres przeznaczyć na budowanie smukłego ciała. Częste chodzenie na siłownię w rzeczywistości jest dosyć kosztowne. Ratunkiem jest jednorazowe zgromadzenie środków na sprzęt ćwiczeniowy, który można zainstalować w miejscu zamieszkania. Taki rowerek treningowy zmieści się nawet w najmniejszym pomieszczeniu.