Medycyna estetyczna: sposoby na pozbycie się nadmiaru tkanki tłusczowej

Nadmiar tkanki tłuszczowej jest coraz częstszym kompleksem. Dlatego powstały różne formy jej usuwania za pomocą medycyny estetycznej. Różnorodne zabiegi pozwalają na modelowanie ciała przez usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic ciała takich jak brzuch, biodra, pośladki, uda, kolana, ramiona oraz podbródek.
Jedną z metod usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej jest liposukcja.

Kiedy diety nie pomagają jednym ze sposobów na idealną sylwetkę jest liposukcja

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
tatuaż

Autor: Tony Alter
Źródło: http://www.flickr.com

Klasyczna liposukcja, która polega na odsysaniu tłuszczu poprzez nacięcia na skórze jest przeprowadzana przez chirurga i najczęściej wymaga znieczulenia ogólnego, dlatego do zabiegu kwalifikują się jedynie osoby o dobrym zdrowiu. Jeżeli interesuje nas zbieg taki jak liposukcja Kraków to miejsce, w jakim bez trudu odnajdziemy klinikę, w której możemy umówić się na konsultację do zabiegu. Należy jednak pamiętać, iż ten zabieg poleca się osobom o normalnej wadze ciała, z elastyczną oraz jędrną skórą, u których nadmiar tkanki tłuszczowej zlokalizowany jest jedynie w konkretnych okolicach ciała. Warto wiedzieć, iż współczesna medycyna estetyczna artemed medycyna estetyczna we wrocławiu proponuje również inne odmiany liposukcji – liposukcja laserowa, liposukcja ultradźwiękowa, liposukcja infradźwiękowa – takie zabiegi są mniej inwazyjne, a co za tym idzie są w dużo mniejszym stopniu obarczone ryzykiem powikłań – lipoline.pl/lipofilling/przeszczep-tkanki-tluszczowej.html.
Dużą popularnością cieszy się lipofiling, inaczej lipotransfer.

Ta metoda pozwala na usunięcie niechcianego tłuszczu z konkretnej partii ciała oraz przeszczepienie pobranego tłuszczu w miejsce dotknięte problemem nieubytku, prz ez co zyskuje się atrakcyjną objętość pośladków czy piersi, wypełnia bruzdy, poprawia owal twarzy, powiększa usta – w zależności od potrzeb pacjenta. To rewelacyjna alternatywa dla sztucznych implantów i wypełniaczy, dlatego jeżeli interesuje kogoś lipofiling Kraków podpowiadamy, iż również to miasto, które zasługuje na uwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*