Tag «lek»

lek

Nasze społeczeństwo zmaga się z jedną z cywilizacyjnych chorób

Którą? Otyłością. Wielu ludzi nie tylko w średnim wieku, ale również dzieci lub nastolatków dosięga ten problem. Niestety troszkę lekceważy się ten kłopot, a skutki otyłości mogą być naprawdę bardzo groźne dla zdrowia.
Od czego to się zaczyna? Głównie zbyt mała ilość ruchu i siedzący tryb życia – to najpotężniejsi sympatycy otyłości, no i jasne że nader tłusta dieta.

Medycyna estetyczna: sposoby na pozbycie się nadmiaru tkanki tłusczowej

Nadmiar tłuszczowej tkankij jest coraz częstszym problem. Z tego powodu proponowane są rozmaite formy jej usuwania za pomocą metod medycyny estetycznej. Różnorodne zabiegi pozwalają na modelowanie sylwetki przez usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z okolic ciała takich jak brzuch, uda, biodra, pośladki, ramiona i podbródek.
Jednym ze sposobów usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej jest liposukcja.

Sprawdzone metody i opcje działania aptek – garść porad dla ajentów

Aptekami są punkty usługowe, w których sprzedaje się leki, wspomagacze diety i najróżniejsze maści oraz kremy. Można w nich kupić także opatrunki, opakowania apteczne i oprzyrządowanie medyczne. Wydaje się, że właściciele aptek nigdy nie będą narzekać na brak klientów, chyba, że w konkretnym miejscu otworzonych zostanie wiele aptek.
franczyza apteki

Autor: Elsie Hui
Źródło: http://www.flickr.com